https:/www.traditionrolex.com/25 Cantemus Domino - Aktualności

Aktualności

24.01.2024

Koncerty kolęd i pastorałek.

Dnia 14 i 21 stycznia 2024  Chór zorganizował koncerty Kolęd i pastorałek , w których wystąpili zaproszeni goście, zachęcając licznych widzów do wspólnego delektowania się pięknem świątecznej muzyki.To wydarzenie stanowiło wyjątkową okazję do wspólnego przeżywania magii świątecznych dżwięków. Kolędy i pastorałki, ich melodie i teksty niosące głębokie przesłanie sprawiają , że te tradycyjne pieśni są nieodłączną częścią świątecznej atmosfery.  Zapraszamy do Galerii.

01.12.2023

Sesja zdjęciowa.

5 września odbyła się sesja zdjęciowa z okazji Jubileuszu 70 - lecia naszego chóru, podczas której chórzyści wspominali tych , którzy już odeszli. Atmosfera była pełna sentymentalnych wspomnień, tworząc niezapomnianą chwilę podczas sesji.

09.05.2023

Msza transmitowana dla Polonii.

Msza z udziałem chóru Cantemus Domino była wyjątkowym wydarzeniem duchowym, które przyciągnęło uwagę wielu widzów z różnych stron świata. Dzięki pięknej muzyce wykonanej przez Chór  celebracja nabrała jeszcze większej uroczystości i głębi.

19.04.2023

Udział we mszy dla Polonii

7 maja 2023 chór weżmie udział we Mszy świętej w Żaganiu transmitowanej przez TVP Polonia. Będzie to uczta duchowa dla całej Polonii.

16.04.2023

70-lecie Chóru Cantemus Domino.

Witamy na stronie chóru. Rok 2023 rozpoczyna 70 -lecie  naszego chóru. W ciągu swojego istnienia chór wystąpił na wielu ważnych wydarzeniach muzycznych i zdobył wiele nagród. W nadchodzących miesiącach planujemy uczcić swoje jubileuszowe wydarzenia wyjątkowymi koncertami, które będą okazją do podzielenia się nowymi dziełami z publicznością. Zapraszamy do zaglądania na naszą stronę.

https:/www.traditionrolex.com/25